Зантарая та Туркс – найкращі дзюдоїсти України за підсумками 2013 року

15.01.2014 17:59 533 0

За підсумками минулого року найсильнішим дзюдоїстом нашої країни визнано Георгія Зантарая (66 кг).

Він став єдиним українцем, кому на чемпіонаті світу в Ріо-де-Жанейро вдалося зійти на п'єдестал пошани, в активі Георгія бронзова медаль.

Ще одну "бронзу" – цього разу у складі чоловічої збірної України – спортсмен здобув на чемпіонаті Європи.

Варто зазначити, що в 2013-му лідер української команди переміг на турнірі серії Гран-прі в Самсуні (Туреччина ) і на Континентальному кубку в Варшаві (Польща), а також посів третє місце на острові Чеджу, де традиційно проводять Гран-прі Кореї.

Звання найкращої дзюдоїстки нашої країни цьогоріч отримала Вікторія Туркс (78 кг), яка на турнірах серії Гран-прі в Кореї та Алма-Ати (Казахстан) здобула "срібло" та "бронзу" відповідно, повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту.