Не хлопчики для биття з Маріуполя

05.12.2008 19:35 623 0

Останній матч першої половини сезону анонсовано виглядав не досить цікаво - абсолютний лідер чемпіонату проти однієї з трьох команд, які борються за дві путівки "на виліт" з прем'єр-ліги. Але аутсайдери чемпіонату несподівано зіграли дуже сміливо і розкуто, що у підсумку практично принесло їм необхідний результат - не вистачило хіба часу забити ще пару "банок" розхлябаному та повільному гранду.

"Динамо" намагалося діяти "на класі", як можна було би написати, але насправді діяло без швидкостей і особливого бажання. Натомість колишні "металурги" а теперішні "іллічі" протиставили киянам щире бажання спортивної боротьби - і чимало дошкулили віце-чемпіону.

Уже на перших секундах (!) поєдинку Богуш накрив дуже гострий простріл з лівого флангу, а за шість хвилин у суперечливому епізоді і штрафному гостей упав Іващенко, - арбітр матчу Абросимов пенальті не поставив. До речі, про суддівство - рішення рефері під час матчу часто викликали не те що подив, але й інколи і обурення.

Кияни відповіли традиційно для "Динамо" Сьоміна - Мілевський заробив штрафний біля карної зони суперника, а травмований Алієв пробив - Шуховцев робить сейв і витягує "мертвий" м'яч. На 14 хвилині той же Іващенко не реалізував вихід сам на сам - "не забиваєш ти..." забиває Бангура. Форвард опинився у потрібному місці після того, як Шуховцев незручно відбив дальній удар.

На 19 Воробей псує ще один момент - після виходу сам на сам м'яч відбив Богуш. Ще один дзвіночок для киян, але куди там, гранди ж грають "на класі". На цій же хвилині уже Іващенко ледь не замкнув головою подачу на дальню стійку...

Ще за три хвилини не використав момент Воробей - Кривошеєнко навісив справа, Дмитро пробив головою але не влучив. Захист киян нагадував прохідний двір - Воробей бив абсолютно сам.

Атака у відповідь принесла успіх "динамівцям" й "Іллічівець" стало шкода, адже рахунок не відповідав грі. Забив Мілевський після пасу Бангура і виходу сам на сам.

Після 0:2 гра збилася у центр поля і обидві команди віддавали більше сил боротьбі. Досить спокійний перебіг подій на полі обірвав Алієв, котрий несподівано обіграв захисника на правому фланзі і сильно пробив у ближній кут - Шуховцев був явно не готовий до удару. 0:3 - нібито справа зроблена і другий тайм мав стати лише формальністю.

Але не став.  "Іллічівець" почав здалеку обстрілювати ворота киян, і хоч не досягав успіху, проте не закривався на власній половині поля як і в першій половині гри. Проте перший гол забили з "лівого" пенальті - Вукоєвіч ледь торкнувся рукою Кривошеєнка і той сам реалізував більш ніж сумнівний "присуд". Але, як каже народна мудрість, диму без вогню не буває.

На 69 хвилині усі крапки мав розставити Мілевський, але у виході на побачення з голкіпером господарів відпустив м'яча. Його помилку згладив Гіоане, який вдало набіг на передачу з правого флангу - 1:4, і здавалося останні 15 хвилин матчу буде нудне видовище.

Однак, маріупольці не здалися - уже на 80 хвилині Іващенко забиває після навісу у центр штрафного - Михалик і Діакате відпочивають. А за сім хвилин Тарас приносить надію у серця Маріуполя - після чергової атаки господарів захисник сам забиває у ворота Богуша.

Міг зняти нервову напругу останніх хвилин Мілевський, але з двох метрів пробив у Шуховцева.

Як підсумок - очікувані три очки для "Динамо", але такої розхлябаності у грі киян не було у жодному матчі Сьоміна. Підтверджує це і статистика - якщо до цього матчу за шістнадцять ігор чемпіонату "Динамо" пропустило вісім голів, то тут - одразу три.

А команда з азовського узбережжя показала не тільки бажання, але подекуди і вміння карати необачних грандів у рідних стінах.

"Іллічівець" - "Динамо" 3:4 (0:3)

Голи: 0:1 - Бангура (15), 0:2 - Мілевський (23), 0:3 - Алієв (39), 1:3 - Кривошеєнко (63, пен), 1:4 - Гіоане (75), 2:4 - Іващенко (80), 3:4 - Михалик (87, автогол),

"Іллічівець": Шуховцев, Соляник, Чучман, Кірильчик, Савін, Кашевський, Мельник, Ярошенко, Воробей, Кривошеєнко, Іващенко

"Динамо": Богуш, Бетао, Михалик, Діакате, Несмачний, Вукоєвіч, Гіоане (Морозюк, 90), Єрьоменко (Корреа, 58), Алієв, Мілевський, Бангура (Зозуля, 70)

Попередження: Воробей - Діакате, Вукоєвіч, Зозуля, Мілевський