Ми билися на полі: Роналду назвав причини перемоги над ПСЖ у суперматчі Ліги чемпіонів

15.02.2018 09:42 1436 0

Криштіану Роналду/Реал Мадрид

Реал переміг ПСЖ 3:1 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів за рахунок досвіду та більшої кількості створених нагод.

Про це після матчу 14 лютого заявив нападник вершкових Криштіану Роналду.

Ми добре почали матч, але пропустили гол. Проте у Реала є досвід, а гра триває 90 хвилин. Знали, що ПСЖ дуже небезпечна команда, знали, що нам потрібно буде боротися. У другому таймі ми грали краще, і у нас було більше моментів", - вважає зірка Реала.

"Вважаю, що також нам дуже допомогли наші вболівальники, ми відчували їхню теплоту. Так і повинно бути в домашніх іграх", - цитує Роналду Marca.

Нагадаємо, Роналду забив у ворота ПСЖ два голи - зрівняв рахунок з пенальті на останній хвилині першого тайму, а також вивів команду уперед на 83-й хвилині гри у Мадриді.

Матч-відповідь відбудеться 6 березня у Парижі.

Як стало відомо після матчу, Криштіану Роналду встановив черговий рекорд у Лізі чемпіонів.

Раніше повідомлялося, що у ПСЖ вважають, що Реалу допоміг суддя.