Матч Боруссія - Легія побив кілька рекордів Ліги чемпіонів

23.11.2016 09:29 1854 0

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів між Боруссією і Легією (8:4) було встановлено декілька рекордів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Цей матч став найрезультативнішим за всю історію Ліги чемпіонів.

До перерви рахунок в Дортмунді був 5:2 - саме таким був результат першого тайму і в матчі Монако проти Депортиво (8:3) 5 листопада 2003 року, коли був встановлений попередній рекорд.

Боруссія повторила найкраще досягнення серед команд, що забивали найбільше в окремо взятому матчі турніру. Легію може трохи потішити та обставина, що і вона встановила своєрідний рекорд - ніколи раніше програвша сторона не забивала в Лізі чемпіонів аж чотири голи.

32 гола - саме стільки було забито в п'яти матчах за участю Легії на груповому етапі (різниця м'ячів 8:24). Це вже на один більше, ніж за усю групову кампанію Манчестер Юнайтед в сезоні 1998/99, який завершився тріумфом англійців.

Крім того, поляки повторили антирекорд БАТЕ (сезон 2014/15) за кількістю пропущених м`ячів.