Шелаєв дебютував на аматорському рівні

01.05.2015 15:07 215 0

Екс-гравець збірної України Олег Шелаєв провів свій перший матч у чемпіонаті України серед аматорських команд.

Олег Шелаєв зіграв 45 хвилин за ВПК-Агро з Магдалинівки (Дніпропетровська область) у виїзному для цього колективу поєдинку з Колосом з Зачепилівки (Харківська область).

Допомога ветерана виявилася дуже доречною: "ВПК-Агро" з центральним захисником Шелаєвим у складі до перерви вигравав з рахунком 1:0, а вже після заміни 38-річного футболіста довів справу до розгромної перемоги - 3:0, пише Matchday.ua.

Зазначимо, що поряд з Шелаєвим у складі ВПК-Агро на всеукраїнському аматорському рівні дебютував 33-річний голкіпер Дмитро Козаченко.

Срібний призер літньої Універсіади-2001 в Пекіні відомий за виступами за Оболонь, Зорю, Таврію, Олександрію, Суми, Миколаїв та ряд інших клубів, останнім з яких була Зірка.

Пограв свого часу Козаченко і в Італії (в 2002-2003 роках в Сієні).

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Олег Шелаєв подав позов на Металіст у Лозаннський суд за невиплату боргів.