Тренер Базеля: Я розчарований сьогоднішнім результатом, але задоволений нашим виступом в Лізі чемпіонів в цілому

11.03.2015 09:06 190 0

Головний тренер Базеля Паулу Соуза після поразки від Порту (0:4) в матчі-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів нарікав на проблеми з реалізацією в першому таймі.

Також він похвалив своїх підопічних за те, що їм вдалося дістатися до цієї стадії турніру.

"Я розчарований сьогоднішнім результатом, але задоволений нашим виступом в Лізі чемпіонів в цілому, - цитує офіційний сайт УЄФА Соузу.

Сьогодні нам не вдалося показати свій кращий футбол, супротивник перевершив нас майже в усіх компонентах. Хочу привітати їх з виходом в наступний раунд, Порту - дуже якісна команда.

Нам треба було реалізовувати свій момент в кінцівці першого тайму. Якби Базель зумів продемонструвати футбол, який він показував ще в грудні, рахунок був би абсолютно іншим. Тепер треба сконцентруватися на вдалому виступі в матчах, що залишилися.