Україна (U-17) у серії пенальті перемогла Фінляндію на міжнародному турнірі у Білорусі

25.01.2015 20:12 485 0

У суботу, 24 січня, юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1998 року народження, провела черговий матч на міжнародному турнірі на призи Асоціації "Білоруська федерація футболу" - Development Cup.

"Синьо-жовті" у першому поєдинку за 7-9 місце на турнірі у серії пенальті обіграли команду Фінляндії – 2:2 (3:0), повідомляє офційний сайт ФФУ.

Перший тайм один з найкращих для нашої команди на турнірі і порадував місцевих глядачів забитими м’ячами. Вже на 6-й хвилині Гранчар вивів команду Володимира Циткіна вперед у рахунку, а у середині тайму українська команда подвоїла свою перевагу завдяки влучному удару Дубінчака.

Фінській збірній вдалося повернути інтригу до матчу у компенсований арбітром час до першої половини гри, коли Келльман вразив ворота Гаврусевича.

На 57-й хвилині рахунок у матчі став рівним у результаті швидкої і результативної контратаки збірної Фінляндії, яку реалізував Адемі.

У підсумку, команди завершили поєдинок внічию, тому, за регламентом, переможця необхідно було вирішити у серії післяматчевих пенальті.

"Синьо-жовті" у блискучому стилі впоралися із цим завданням, вигравши 11-метрову дуель з рахунком 3:0. Голи "з точки" забивали Лісовий, Дубінчак і Симчо.

Україна U-17 – Фінляндія U-17 – 2:2 (3:0 по пенальті)

Голи: 1:0 - Гранчар (6),  2:0 - Дубінчак (27), 2:1 - Келльман (40+1), 2:2 - Адемі (57)

Попередження: Сундман

Україна: Гаврусевич (Шевчук, 52) – Д. Бондар, Гергель, Лісовий, Матвєєнко (к), Завінський (Микитин, 46, Симчо, 60), Козак (Іваночко, 67), Дубінчак, М. Бондар (Антонюк, 19), Гранчар (Кожушко, 58), Шкіндер