Голкіпер "Реала" зламав щелепу у матчі Ліги чемпіонів

09.12.2010 13:11 320 0

Польський голкіпер мадридського "Реала" Єжи Дудек отримав перелом щелепи в матчі Ліги чемпіонів з французьким "Осером", вибув на невизначений термін і може завершити футбольну кар'єру.

Зустріч, що відбулася в середу в Мадриді, завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів поля, інформує eurosport.ru.

Дудек був змушений попросити заміну в кінці першого тайму після зіткнення з гравцем гостей Руа Конту. До цього 37-річний воротар встиг двічі виручити свою команду в гольових ситуаціях, створених "Осером" на 25-й і 43-й хвилинах.

За повідомленням AS матч з "Осером" може стати останнім у кар'єрі переможця Ліги чемпіонів сезону-2004/05. Рішення поляка буде залежати від результатів повного медичного обстеження, призначеного голкіперу.

Контракт Дудека з "Реалом" закінчується в червні 2011 року.