Відбір до Євро-2009 (WU-19). Норвежки розгромили наших дівчат

23.04.2009 22:34 396 0
Молодіжна жіноча збірна України з поразки почала еліт-раунд відбору до Євро-2009 (WU-19), поступившись норвежкам у австрійському містечку Ліндабрюнн. Початок гри був за підопічними Олександра Масальського, які й відкрили рахунок зусиллями форварда чернігівської "Легенди" Олени Городецької. Надалі клас суперниць, які є діючими віце-чемпіонками у цій віковій категорії, дався взнаки. До перерви вони відновили рівновагу, а у другому таймі провели у ворота української команди ще чотири м'ячі.

Україна (WU-19) - Норвегія (WU-19) - 1:5

Голи: 1:0 - Городецька (16), 1:1 - (27), 1:2 - (54), 1:3 - (70), 1:4 - (88), 1:5 - (90).

Нагадаємо, що разом з учасницями цього поєдинку в 2-й групі виступають збірні Бельгії та Австрії. Саме з останньою наші дівчата зустрінуться у другому турі - 25 квітня.

До фінальної частини Євро-2009 (WU-19), яку з 13 по 25 липня прийматиме Білорусь, потраплять лише найкращі представники кожного з шести квартетів, а також одна команда з тих, що займуть другі місця.