Євробаскет-2017 (відбір). Жіноча збірна України здолала чемпіонок Європи. ВІДЕО

20.02.2016 19:22 926 0

Збірна України з баскетболу здобула ефектну перемогу над командою Сербії у матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2017 року - 78:75.

Суперники обережно почали зустріч. Лише через півтори хвилини після старту наш капітан Аліна Ягупова ефектно відкрила рахунок, після стрімкого прориву.

Однак чинні чемпіонки Європи швидко пристрілялися. За першу чверть їхня перевага сягнула 5 очок, інформує сайт Федерації футболу України.

У другій 10-хвилинці сербки переважали під щитами, краще реалізовуючи при цьому атаки. Упродовж чверті перевага гостей сягала 11 очок, однак українкам до перерви вдалося скоротити відставання до "-8". Попри щільну та жорстку опіку, Ягупова здобула для команди 19 очок з 31.

Після перерви українки на характері змусили сербок більше помилятися. Триочкові Дорогобузової та Ягупової додали впевненості. Гості вимушені були брати паузу.

Однак наприкінці третьої чверті українки вперше після стартового влучання вийшли вперед. Запеклі спроби чемпіонок відновити лідерство успіху їм не принесли.

Заключна чверть за такого перебігу стала нервовою для учасників матчу та надзвичайно видовищною для вболівальників. Сербки кілька разів наздоганяли "синьо-жовтих", однак на останніх секундах міцніші нерви виявилися у господарок.

Ефектна перемога над чинними чемпіонками вивела збірну України в одноосібні лідери групи. У наступному поєдинку 24 лютого команда зіграє на виїзді проти Люксембургу.

Нагадаємо, у попередньому матчі українки на виїзді здолали Німеччину.

Чемпіонат Європи-2017 з баскетболу

Жінки

Кваліфікаційний турнір

Група D

20 лютого

Україна - Сербія 78:75 (9:14, 22:25 25:13, 22:20)

Україна:  Ягупова (31 + 6 передач), Дорогобузова (13 + 7 підбирань), Зарицька (12 + 5 підбирань), Хоменчук (8), Малашенко (6), Дубровіна (4 + 8 передач), Бережинська (4).

Головний тренер: Володимир Холопов.

Турнірне становище: Україна - 6 (3), Сербія - 5 (3), Німеччина - 4 (3), Люксембург - 3 (3).