Жіноча збірна України (U-18) здобула перемогу над командою Ізраїлю

29.07.2013 10:23 351 0

Жіноча збірна України (U-18) в малому залі київського Палацу спорту зіграла перший товариський матч зі збірною Ізраїлю.

В першій чверті українки вдало контролювали хід гри, й пішли на першу перерву за рахунку 28:16, пише сайт ФБУ.

У другій десятихвилинці господарок майданчику ніби підмінили – за 9 хвилин вони змогли набрати лише одне очко, однак завдяки заділу на старті поєдинку все ще були попереду гостей – 29:24. Перша половина матчу завершилася з рахунком 33:26.

Третя десятихвилинка, як і перша, стала для підопічних Олени Федченко досить результативною, що дозволило нашим дівчатам піти на останню перерву з 19-очковою перевагою. Збірна України втримала цю перевагу до завершення матчу.

29-го липня жіноча юніорська збірна України проведе ще один товариський поєдинок з командою Ізраїлю.

Чемпіонат Європи (U-18), Дивізіон В, відбудеться 15-25 серпня в Угорщині. Суперницями українок у першому груповому раунді будуть баскетболістки з Фінляндії, Болгарії та Швейцарії.