22.06.2013 10:32 261 0

Чоловіча збірна України U20 в малому залі київського Палацу спорту провела другий товариський поєдинок з однолітками з Ізраїлю, передає офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Україна U-20 - Ізраїль U-20 77:76 (20:22, 17:14, 25:13, 15:27)

Україна: Артамонов (6 + 5 передач), Зуйков (11), Шундель (10), Коренюк (13 + 13 підборів), Загреба (14 + 8 підборів)

Другий поєдинок українці розпочали з того, що принесло їм успіх добу тому: три чверті очок збірної України в першій чверті на рахунку зв’язки Артамонов – Загреба/Коренюк.

Гості зробили певні висновки в захисті, і в другій десятихвилинці очки нашій збірній здобували вже снайпери.

На четвертій хвилини завершального періоду триочковий Данила Зуйкова зробив перевагу збірної України найбільшою в цьому матчі – +15. Після цього українців ніби підмінили – наші хлопці пропустили ривок гостей 0:18.

Відтак за 20 секунд до сирени і за переваги господарів майданчику – 76:73 – ізраїльтяни схибили свою атаку й змушені були швидко фолити, Жуковський реалізував один з двох штрафних, тож триочковий гостей разом з сиреною вже не міг перевести гру в овертайм – 77:76.

22 червня о 19:00 збірні України та Ізраїлю проведуть ще один матч.