Меморіал Говорунова. Переможцем став дубль "Ферро"

12.09.2010 14:23 407 0
У Дніпропетровську завершився традиційний Меморіал М.І. Говорунова, в якому взяли участь дублюючі склади п'яти клубів Суперліги. Головний трофей вибороли баскетболісти дублюючого складу БК "Ферро-ЗНТУ", повідомляє  прес-служба запорізького клубу.

Дублери "Ферро-ЗНТУ" в першому матчі завдяки активності Максима Козловця, дебютанта команди Олександра Меліхова та В'ячеслава Череповського завдали поразки резервістам "Кривбасбаскету" з рахунком 64:45 (15:19, 10:6, 21:12, 18:8).

А от друга гра того ж дня проти господарів турніру склалася для підопічних Олексія Реви та Юрія Дудника непросто, хоча першу чверть запоріжці виграли - 15:14. Згодом "Дніпро" вийшов уперед, а надалі на майданчику точилася рівна боротьба, і лише у третій десятихвилинці на грі гостей позначилася втома, і дніпропетровським хлопцям вдалося вирватися вперед у рахунку на комфортні 15 очок. До середини заключної чверті така або майже така різниця в рахунку трималася, після чого запоріжцям вдалося підібратися на відстань 8 очок. Але на більше гостей не вистачило - 56:72.

Зате наступного дня "Ферро-ЗНТУ" святкував перемогу над дублерами дніпродзержинського БК "ДніпроАзот" - 74:61 (15:11, 19:20, 17:14 23:16). Найрезультативнішими були все ті ж Козловець (15 очок) і Череповський (13).

Заключного дня змагань запоріжці, серед яких неабиякою активністю відзначалися Євген Бєляєв, Максим Козловець й Іван Тимощук (кожен записав до свого активу 13 пунктів), у принциповому матчі переграли резервістів маріупольського "Азовмашу" - 65:51 (20:10, 19:12, 11:13, 15;14) і стали володарями головного призу.

Друге місце посіли маріупольці, третє "Кривбасбаскет", а дублери "Дніпра" опинилися на четвертому місці.