ЧС-2010. Парагвай підготував Словаччину до поїздки додому

20.06.2010 13:51 870 0

Збірна Словаччини може пакувати валізи і готуватися до поїздки додому з чемпіонату світу у ПАР. У матчі другого туру в групі F словаки у неділю з рахунком 0:2 програли команді Парагваю. Звичайно, теоретичні шанси у словаків на вихід до плей-офф залишаються, але це може наснитися лише найбільш п`яному уболівальнику після гри своєї збірної.

Навряд чи хтось може подумати, що в останьому турі групи Словаччина з такою грою переможе Італію.

Після образливої втрати очок на останніх секундах у грі з Новою Зеландією матч з Парагваєм підопічні Владіміра Вайсса провалили. Єдиний удар в площину воріт збірної Парагваю вже на доданій хвилині до основного часу завдав Роберт Віттек і м`яч парирував Вільяр.

Єдиним гравцем у збірній Словаччини до якого не може бути претензій - це воротар Ян Муха, який врятував команду від розгрому.

Ще в першому таймі рахунок відкрив Вера, а під завершення гри ударом зі штрафної подвоїв Ріверос.

У першому таймі Парагвай повністю перегравав суперника і мав забивати більше одного м`яча. У заключній частині матчу парагвайці віддали ініціативу словакам, але ті так і не змогли створити щось по-справжньому небезпечне біля воріт Парагваю.

Отже, якщо Словачина залишить чемпіонат світу, то це буде цілком логічний результат, оскільки їх гра поки виглядає найслабкішою серед усіх учасників ЧС-2010 в ПАР.