Паралімпіада-2024. День 4. Текстова трансляція

Getty Images

1 вересня, у четвертий змагальний день Паралімпійських ігор 2024, буде розіграно 63 комплекти медалей у 16 видах спорту.

У медальних фіналах виступлять стрибунка у висоту Оксана Зубковська, веслувальники Анна Шеремет, Роман Полянський, Дарія Котик та Станіслав Самолюк, триатлоністка Аліса Колпакчи, плавчиня Вероніка Коржова, а також Вікторія Шпачинська, яка змагається у секторі штовхання ядра.

Решта українських параатлетів мають подолати кваліфікаційні та попередні етапи на шляху до медальних фіналів.

Чемпіон проведе для вас текстову трансляцію четвертого змагального дня Паралімпійських ігор 2024.

21:30. 😴 На сьогодні все! До зустрічі о 09:30 ранку!

21:20. 🤷‍♀️ У легкій атлетиці одразу три українки боролися за медалі в штовханні ядра, однак фінал у класі F20 завершився для них невдало. Вікторія Шпачинська в найкращій спробі показала результат 13,54 метра та посіла 6 місце, а Анастасія Мисник та Світлана Півень не змогли докинути навіть до 13 метрів. Як наслідок — 11-й та 12-й рядки у підсумковому протоколі.

21:02. Розіграний комплект медалей у жіночому плаванні на 100 метрів брасом серед представниць класу SB5. 20-річна українка Анна Гонтар стала бронзовою призеркою, подолавши дистанцію за 1:44,25.

Золото здобула британка Харві Грейс, срібну медаль отримала представниця Китаю Чжан Лі.

1. 🥇 Харві Грейс (Велика Британія) — 1:42,33

2. 🥈Чжан Лі (Китай) — 1:43,17

3. 🥉 Анна Гонтар (Україна) — 1:44,25

20:58. 🥉 Данило Семенихін став бронзовим призером у плаванні на 100 метрів брасом, клас SB5. Українець фінішував з часом 1:30,96 та відстав від швейцарця Лео Маккрі на 3, 81 секунди.

Інший український плавець Андрій Драпкін фінішував з шостим часом, проте згодом був дискваліфікований.

1. 🥇 Лео Маккрі (Швейцарія) — 1:27,15

2. 🥈 Антоній Понсе (Іспанія) — 1:29,43

3. 🥉 Данило Семенихін (Україна) — 1:30,96
...

Андрій Драпкін (Україна) — Дискваліфікація.

20:50. 🏐 У волейболі сидячи збірна України достроково втратила шанси на боротьбу за медалі. У другому турі українці поступилися Німеччині (1:3).

У третьому турі Україна зіграє проти Бразилії, матч відбудеться у вівторок, 3 вересня. У разі перемоги українці зіграють матч за 5-6 місце проти третьої команди з групи А.

20:20. 🏊‍♀️ У комплексному плаванні на 150 метрів (клас SM4) Марина Вербова непогано розпочала заплив, однак не змогла тримати темп, достатній для здобуття нагороди, й фінішувала сьомою.

19:45. 🏊‍♀️ У жіночому фіналі плавання на 100 метрів на спині (клас S11) українки Марина Піддубна та Катерина Ткачук залишились без медалей, фінішувавши відповідно шостою та восьмою.

19:38. 🥇🥉 Україна поповнила медальну скарбничку золотою та бронзовою нагородами у плаванні. Данило Чуфаров та Михайло Сербін завоювали медалі у запливі на 100 метрів на спині, клас S11.

Сербін встановив світовий рекорд. Відзначимо, що попередній світовий рекорд належав саме йому.

Цікаво, що Данило Чуфаров, який фінішував третім, у кваліфікації показав кращий результат, ніж Михайло.

1. 🥇 Михайло Сербін (Україна) — 1:05,84

2. 🥈 Давид Кратохвіл (Чехія) — 1:06,54

3. 🥉 Данило Чуфаров (Україна) — 1:07,03

19:30. 🥎 У завершальному турі групового етапу в голболі збірна України поступилася команді Китаю (1:6). За результатами цієї стадії українці пройшли до плейоф з другого місця.

У чвертьфіналі Україна зіграє проти Ірану, третьої команди групи А. Матч відбудеться у понеділок, 2 вересня. Початок о 16:00 за Києвом.

19:15. 🏸 У бадмінтоні Оксана Козина, яка виступає у класі SL3, в 1/2 фіналу поступилася індонезійці Коніті Іхтіар Сякуро.

Козина ще має медальний шанс: у понеділок, 2 вересня, вона змагатиметься у бронзовому фіналі проти нігерійки Мар'ям Боладжі. Початок матчу заплановано на 09:30 за Києвом.

18:55. 🏊‍♂️ У запливі на 100 метрів вільним стилем у класі S10 Ігор Німченко фінішував шостим, пропливши дистанцію за 53,05 секунди.

18:51. 🏊‍♀️ Українська плавчиня Вероніка Коржова фінішувала п'ятою в фіналі Паралімпійських ігор-2024 на дистанції 100 метрів брасом у класі SB6.

16-річна представниця Донеччини завершила змагання з часом 1:39,72, відставши від чемпіонки на 8,42 секунди. Золото завоювала представниця Великої Британії Мейсі Саммерс-Ньютон, що фінішувала за 1:31,30 та встановила рекорд Паралімпійських ігор.

18:39. 🥉 Євгеній Богодайко став бронзовим медалістом у плаванні на 100 метрів брасом, клас SB6.

Ще один українець Андрій Трусов фінішував другим, але отримав дискваліфікацію.

1. 🥇 Хун Ян (Китай) — 1:18,34

2. 🥈 Нельсон Кріспін (Колумбія) — 1:19,76

3. 🥉 Євгеній Богодайко (Україна) — 1:20,70

18:35. 🥉 Ще одна медаль для України! Артем Колінько, який виступає у класі ВC4 у боччі, здобув перемогу над хорватом Давором Комаром у бронзовому фіналі — 4:3.

Колінько не зміг позмагатися за золото, оскільки в 1/2 фіналу поступився представнику Колумбії Еділсону Чіка Чіка — 1:3.

15:00. ⏸ Поки йдемо разом зі спортсменами на обідню перерву. Повернемось о 18:00 на вечірню сесію

14:30. 🔫 У фіналі стрільби з пневматичної гвинтівки з 10 метрів (вправа R3) Ірина Щетнік, яка змагається у класі SH1, посіла 8 місце, припинивши першою з учасниць боротьбу за медалі.

13:40. ⚾️ У боччі, клас ВC4, Артем Колінько в 1/2 фіналу поступився представнику Колумбії Еділсону Чіка Чіка — 1:3. Українець зіграє сьогодні о 18:00 у бронзовому фіналі проти хорвата Давора Комара.

13:30. 💧 Оргкомітет Паралімпіади в Парижі переніс змагання з триатлону, які мали відбутися сьогодні, 1 вересня. Рішення пов'язане з якістю води у Сені. Змагання, в яких виступить українка Аліса Колпакчи, перенесено 2 вересня.

13:20. 🚣 Дарія Котик та Станіслав Самолюк у фінальному заїзді змішаних пар в академічному веслуванні залишилися без медалі, посівши 4 місце.

12:40. 🥈 Паравеслувальник Роман Полянський здобув срібло у фіналі парної одиночки (2000 м). На останніх метрах дистанції українець, якому належить світовий рекорд у цій дисципліні, зміг випередити італійця Джакомо Періні. Перше місце — у британця Бенджаміна Причарда.

1. 🥇Бенджамін Причард (Велика Британія) — 9:03.84

2. 🥈 Роман Полянський (Україна) — 9:14.47

3. 🥉 Джакомо Періні (Італія) — 9:16.38

12:35. 🥇 Українські паралімпійці виграли другу золоту медаль на Паралімпійських іграх 2024. Легкоатлетка Оксана Зубковська, яка виступає у класі Т12, стала найкращою у секторі зі стрибків у довжину.

У найкращій спробі 43-річна українка стрибнула на 5,78 метра й виграла золоту нагороду, яка стала для неї п'ятою поспіль на Паралімпійських іграх.

Першу в кар'єрі паралімпійську медаль Оксана Зубковська виграла у Пекіні-2008. Так само володарці чинного світового рекорду (6,60 м) не було рівних у Лондоні-2012, Ріо-2016 та Токіо-2020, тож відтепер вона є п'ятиразовою паралімпійською чемпіонкою. Також в активі українки шість золотих нагород чемпіонатів світу.

1. 🥇 Оксана Зубковська (Україна) — 5,78

2. 🥈 Сара Мартінез (Іспанія) — 5,35

3. 🥉 Лінда Хамрі (Алжир) — 5,30

12:30. 🏊‍♀️ В останньому кваліфікаційному запливі сьогоднішнього дня у плаванні Анна Гонтар із третім часом кваліфікувалася до фіналу на дистанції 100 метрів брасом у класі SB5.

12:25. 🏊‍♂️ Плавці Данило Семенихін та Андрій Драпкін кваліфікувалися до вечірнього фіналу на 100-метрівці брасом у класі SB5.

12:20. 🚣 У класі PR1 Анна Шеремет фінішувала четвертою в академічному веслуванні серед одиночних екіпажів, програвши боротьбу за медаль в другій половині заїзду.

11:55. 🏊‍♀️ На 150-метрівці комплексним плаванням Марина Вербова, яка виступає у класі SM4, із сьомим загальним часом відібралася до фіналу.

11:30. 🏊‍♀️ У жіночому запливі на 100 метрів на спині у класі S11 Марина Піддубна та Катерина Ткачук кваліфікувалися до фіналу відповідно з четвертим та шостим результатами.

11:20. 🏊‍♂️ Данило Чуфаров та Михайло Сербін, які змагаються у класі S11, посіли два перших місця у кваліфікаційному запливі на 100 метрів на спині, тим самим зробивши заявку на нагороди у вечірньому фіналі.

11:15. 🔫 У стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів (вправа R3) Ірина Щетнік, яка виступає у класі SH1, показала третій результат у кваліфікації й пройшла до фіналу.

10:45. 🏊‍♂️ У кваліфікації на 100 метрів вільним стилем у класі S10 Ігор Німченко показав п'ятий загальний час та відібрався до вечірнього фіналу.

10:35. 🏊‍♂️ У класі SB6 українські плавці Андрій Трусов та Євгеній Богодайко кваліфікувалися до фінального запливу на 100 метрів брасом.

10:15. 🏸 У бадмінтоні Оксана Козина, яка виступає у класі SL3, в 1/4 фіналу здобула вольову перемогу над Халіме Їлдиз із Туреччини та виборола путівку до півфіналу турніру!

09:30. 👋🏻 Доброго ранку, Україно! Продовжуємо наш паралімпійський марафон. Українська бадмінтоністка Оксана Козина, яка виступає у класі SL3, розпочинає матч 1/4 фіналу проти представниці Туреччини Халіме Їлдиз.

Паралімпіада-2024 текстова трансляція Паралімпійські ігри-2024 Україна на Паралімпіаді-2024