Українці завоювали дві медалі на Чемпіонаті світу з веслування. ВІДЕО

25.08.2018 17:48 2662 0

Українські байдарочниця Марія Кічасова-Скорик і Анастасія Горлова завоювали бронзу чемпіонату світу з веслування в португальському Монтемор-у-Велью.

На дистанції 200 м дівчата вийшли вперед уже на старті заїзду, але за 50 метрів до фінішу німецький і новозеландський екіпажі наздогнали українок. У підсумку, Кічасова-Скорик та Горлова залишилися з бронзою чемпіонату світу. Їхній час — 37,294 секунди. Відставання від лідера склало 0.137 секунди.

Натомість чоловіча каное-четвірка у складі з Юрієм Вандюком, Андрієм Рибалкою, Олегом Боровиком і Едуардом Шеметилом теж поклали медаль до скарбнички української команди.

Спортсмени бездоганно стартували в заїзді та лідирувала на першій половині дистанції, але екіпаж збірної Росії наздогнав наших спортсменів та вийшов на перше місце. Українські каноїсти стали лише срібними призерами на дистанції 500 м з часом 1:36.726 хв. Відставання наших спортсменів склало +1.120 секунд.

Нагадаємо, днями українські легкоатлети здобули чотири медалі на турнірі в Італії.

А жіноча збірна України з футзалу пробилася у фінал студентського чемпіонату світу.