Українці привезли чотири медалі з легкоатлетичного турніру в Італії

24.08.2018 08:56 1957 0

В італійському місті Роверето пройшов престижний легкоатлетичний турнір, на якому вдало виступили українські спортсмени.

На дистанції 400 метрів з бар'єрами переможницею стала срібний призер чемпіонату Європи в Берліні Анна Рижикова, яка показала час 55,74 секунди.

Ще дві українки Вікторія Ткачук та Марія Миколенко стали четвертою та шостою відповідно.

Андрій Проценко завоював золото в секторі для стрибків у висоту. Українець показав результат 2,26 м, обійшовши своїх суперників - кенійця Метью Саві та італійця Джанмарко Тамбері - завдяки меншій кількості спроб.

Інший представник України Дмитро Дем'янюк посів шосту позицію.

У забігові на 800 метрів бронза дісталася чинній чемпіонці Європи Наталії Прищепі. Вона подолала дистанцію за 2.00,26 хвилини. Перемога ж тут залишилася за француженкою Ренель Ламот — 1.59,58 хвилини.

Останнім українським призером став стрибун у довжину Владислав Мазур, який з результатом 7,73 метра завоював бронзу.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Прищепа стала чемпіонкою на турнірі в Польщі.