Українець Мільчев у 48 років виграв етап Кубка світу на Кіпрі

21.03.2016 07:53 683 0

Олімпійський чемпіон Сіднея в стендовій стрільбі українець Микола Мільчев став переможцем етапу Кубку світу в Нікосії. Змагання проходили при досить непростій погоді, спортсменам сильно заважали постійні пориви вітру.

Краще за усіх до таких умов адаптувався 48-річний українець. Він показав 2-й результат в кваліфікації, вразивши 121 мішень з 125. Потім Мільчев прекрасно провів півфінал, розбивши 15 тарілок з 16-ти.

У фіналі українцю протистояв 21-річний британець Девід Ллевеллін. У вирішальному поєдинку обидва вразили по 14 мішеней, а в перестрілці точнішим виявився Мільчев - 4 проти 3 розбитих тарілок, повідомляє xsport.ua

Після церемонії нагородження Микола Мільчев, для якого цей етап Кубку світу став 52-м з 1986 року, заявив, що після Олімпіади в Бразилії завершить кар`єру.