Волокітін і Рахмангулова виграли чемпіонат України-2015 з шахів

17.12.2015 16:32 411 0

У Львові завершилися чемпіонати України 2015 року з шахів.

У фінальних змаганнях серед чоловіків взяли участь 12 шахістів, у жінок корону виборювали 10 спортсменок, інформує сайт Мiнiстерства молоді та спорту України .

Інтрига чоловічого чемпіонату полягала у тому, що до фінішу з однаковою кількістю балів дійшли відразу три гравці.

І тільки додаткові показники визначили найкращого. Відтак, трійку призерів замкнув закарпатець Захар Єфіменко; на другому місці - Мартин Кравців; а перемогу здобув Андрій Волокітін.

У жіночому фіналі неочікувано для фахівців перемогу здобула Анастасія Рахмангулова з Миколаєва; срібну нагороду виборола Ольга Калініна з Тернопільщини, на третій сходинці п’єдесталу опинилася наймолодша учасниця цьогорічного чемпіонату киянка Юлія Осьмак.

Зазначимо, що Марія Музичук боролася з чоловіками, але зуміла зайняти лише 10-е місце. Гапоненко Інна у жінок стала лише п'ятою.

Мартин Кравців, Андрій Волокітін і Захар Єфіменко. Світлина взята з dsmsu.gov.ua