Сергій Фесенко оновив три рекорди України на змаганнях ветеранів у Люксембурзі

22.10.2014 18:15 322 0

Олімпійський чемпіон Сергій Фесенко встановив три рекорди України на міжнародних змаганнях з плавання у категорії "Мастерс" у Люксембурзі.

Він став рекордсменом у віковій категорії 55-59 років на таких дистанціях: 50 м на спині (32.89), 400 м комплексним плаванням (5:41.40) та 200 м комплексним плаванням (2:35.14).

Він також став чемпіоном на 400 м вільним стилем (5:03.96), йдеться у прес-релізі Федерації плавання України, який отримав Чемпіон.

На міжнародних змаганнях у Люксембурзі Україну представляла команда плавального клубу "Аква Мастерс" - Сергій Фесенко, Валерій Магировський і Володимир Бриков.

"Вважаю, що наша команда виступила дуже успішно. Адже на трьох ми завоювали шість медалей: п'ять золотих та одну срібну. А у медальному заліку українська команда зайняла 21 місце з 76 плавальних клубів", - сказав Фесенко.

Наразі команда плавців-ветеранів готується до чемпіонату Польщі з плавання, який розпочнеться 14 листопада.