Лелейко не вистачило одного уколу до медалі чемпіонату світу

19.07.2014 18:33 520 0

У суботу, 19 липня, рапіристка Ольга Лелейко ледь не пробилася в 1/2 фіналу індивідуальних змагань чемпіонату світу з фехтування в Казані, де вона могла б забезпечити українській збірній другу медаль на цьому турнірі.

Лелейко в суботу почала боротьбу на першості планети перемогою в 1/32 над Юліцей Суарес з Венесуели - 15:6, після чого впевнене розправилася і з росіянкою Інною Дєріглазовою - 15:8.

По ходу поєдинку 1/8 проти Міни Кім з Південної Кореї, наша фехтувальниця вела 12:8, але ледь не втратила перемогу.

Кім зрівняла рахунок - 12:12, 13:13, однак два вирішальні уколи все ж завдала українка - 15:13.

За вихід у півфінальну стадію, що гарантує її учасницям медаль, Лелейко боролася з 11-разовою чемпіонкою Африки - Інес Бубакрі з Тунісу.

По ходу поєдинку наша рапіристка поступалася 2:6, потім - 3:8. Українці чотири рази вдавалося скорочувати відставання до одного уколу.

Тим часом, Бубакрі все ж втримала перемогу - 13:12, залишивши Ольгу Лелейко без медалі чемпіонату світу, повідомляє xsport.ua.

Інші члени збірної України з жіночої рапіри вибули з боротьби за медалі на ранніх стадіях.

В 1/32 програли Олександра Сініта і Катерина Ченцова - німкені Ганні Зауер (5:12) і японці Карін Міявакі (14:15) відповідно, тоді як Олена Шипілова вилетіла ще після пулу.

У чоловічій частині особистих змагань з рапіри кращим серед представників України в Казані виявився Володимир Колтиго, який у своєму стартовому матчі в основній сітці виграв у Чі Ка Єна з Гонконгу (15:14), але вже в 1/16 поступився Джереку Майнхардту (7:15).

Чвертьфіналіст чемпіонату Європи-2014 українець Клод Юнес вже в 1/32 крупно поступився норвежцю Александеру Цоронісу (5:15). А Павло Сірачинський та Андрій Погребняк, нагадаємо, завершили виступ на турнірі ще 16 липня в 1/64 фіналу.

Нагадаємо, напередодні титул чемпіонки світу у жіночій шаблі захистила українка Ольга Харлан.