Збірна України з регбі-7 програла Швеції і втратила шанси на вихід в елітний дивізіон ЧЄ

15.06.2014 14:02 255 0

У чвертьфіналі чоловічого чемпіонату Європи з регбі-7 у Литві збірна України поступилася Швеції.

Скандинави відкрили рахунок вже на 2-й хвилині гри, поклавши спробу, пише офіційний сайт РК Кредо-1963.

Однак трохи згодом підопічні Вадима Колишкіна відіграли 5 очок. У ході позиційної атаки Олександр Ломакін стягнув на себе двох опонентів і віддав пас на вільного В'ячеслава Пономаренка - 5:5.

Сергій Гарькавий реалізацією вивів українську збірну вперед - 7:5. До перерви рахунок більше не змінювався.

Другий тайм українці, відверто кажучи, провалили. На 9-й хвилині зустрічі "жовто-сині" втратили м'яч на своїй половині поля. Контратака Швеції завершилася спробою - 10:7.

За хвилину хлопці Вадима Колишкіна знову втратили м'яч, цього разу вже на чужій половині поля. Ще одна контратака скандинавів увінчалася занесенням з реалізацією - 17:7. А наприкінці гри шведи скористалися провалом в обороні та занесли четверту спробу - 22:7. Точна реалізація - 24:7.

Тепер збірна України зіграє у турнірі за 5-8-е місця.