Україна здобула на юніорському чемпіонаті Європи п'ять медалей

15.07.2013 13:31 205 0

В останній день змагань на чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів у Польщі українські спортсмени завоювали два срібла.

Таким чином, на рахунку української збірної з плавання п'ять медалей: дві золоті та три срібні, йдеться у прес-релізі Федерації плавання України, який отримав "Чемпіон".

При цьому три з них Україні принесла Вікторія Солнцева: два золота на  дистанціях 200 м та 50 м брасом. В останній же день змагань вона завоювала срібло, пропливши 100 м на спині за 1:07.85, поступившись лише олімпійській чемпіонці з Литви Рут Мелітуте.

Срібло також виграв Богдан Плавін на дистанції 50 м вільним стилем. Він фінішував з результатом 22.44 с, поступившись неодноразовому рекордсмену Росії Євгенію Сєдову.

Ще одне срібло раніше принесла українській збірній Анастасія Малявіна на дистанції 200 м брасом.