Льов: Коли ми пропустили гол, грати стало цікавіше

14.06.2012 01:27 360 0

Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Льов у захваті від перемоги своєї команди над Нідерландами з рахунком 2:1.

"Було дуже спекотно, ми добре грали в обороні, а найкращим гравцям суперників бракувало ідей в атаці. У другому таймі, коли ми пропустили гол, грати стало цікавіше.

Ми теж могли забити, так що в цілому, вважаю результат матчу закономірним.

Ми знали, що голландці зазнають проблеми в обороні, їх захисники залишали для нас простір і вільні зони, так ми і створили два голи.

По ходу протистояння в таку спекотну погоду ми повинні були зберігати сили, тому ми намагалися контролювати м'яч. А Нідерланди, що зіткнулися з необхідністю відіграватися, йшли вперед, надаючи нам простір. Через 60-70 хвилин матчу сил у суперників не залишилося", - цитує тренера sports.ru.