"Повний комплект" українців у Сербії

31.05.2009 12:28 182 0
У столиці Сербії Белграді на міжнародному легкоатлетичному Меморіалі Артура Такача українські спортсмени вибороли три медалі - золоту, срібну та брозову.

Так, Наталя Семенова перемогла в секторі для метання диску серед жінок. У своїй найкращій спробі вона послала снаряд на 61м72см. ще одна українка - Катерина Карсак - з результатом 58м 89см посіла п'яте місце.

На дистанції 200 метрів серед жінок другою на фініші була киянка Наталя Пигида з показником 23.67сек. Перемогу у цьому забігові відсвяткувала Ебоні Флойд, котрій вдалося зупинити секундомір на позначці 23.25сек.

Світлана Мамієва в секторі для стрибків потрійним також настрибала на призове місце. Спроби на 13м56см вистачило для третьої позиції. У підсумку українка поступилася суданській примі Яміль Алдамі (14м18см) та росіянці Надєжді Альохіній (13м92см).

Андрій Семенов, штовхнувши ядро на 19м67см, посів шосту позицію. Уся трійка призерів в чоловічому секторі для штовхання ядра закінчила змагання з результатами за 20 метрів. Дайлан Армстронг із Канади був першим (20м49см), друге місце у американця Доріана Скотта (20.24), третій результат у росіянина Павла Софьїна (20.14).

Ще один український легкоатлет стартував на доріжці стадіону «Партизан» на дистанції 800 метрів. Двадцятирічний Ігор Давидов перетнув фінішну лінію дев'ятим з результатом 1:50.38. Перемога на вісімсотметрівці дісталася кенійцю Річарду Кіплагату 1:47.68.