Команда Запоріжжя виграла юніорський чемпіонат України з ушу

08.04.2009 18:15 99 0

У Броварах відбувся юніорський чемпіонат України з ушу. Усього у чемпіонаті взяли участь 152 спортсмени з 16 областей України. Вони змагалися з програми ушу-таолу - виконання форм та комплексів. Усього було три вікові групи: 9-11 років, 12-14 років і 15-17 років.

В командному заліку за очками перемогли спортсмени Запорізької області, друге місце посіли юнаки та дівчата з Київської області, третє поділили представники Одеської та Донецької областей.

Переможці змаганнь увійдуть до складу юніорської збірної України і представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.

Дорослий чемпіонат України з ушу-таолу відбудеться 2-3 травня у Броварах. А 9-10 травня пройде заключна частина чемпіонату за програмою ушу-саньшоу, під час якої учасники змагань будуть проводити двобої.