"Сокіл-2" перемагає другу команду "Вітебську"

17.09.2008 16:06 137 0
Після двох легких перемог над своїм сьогоднішнім суперником на нещодавньому турнірі у Вітебську гравці київського "Сокола-2", мабуть, сподівались на легку прогулянку і у звітному матчі. Але гості неприємно здивували підопічних Сергія Лубніна.

Вже у першому періоді білоруська команда двічі заставила капітулювати голкіпера "соколят" Михайла Балабана. "Сокіл" же діяв дуже прогнозовано та прямолінійно. Через брак імпровізації кияни втратили не одну реальну нагоду закинути шайбу.

Але майстерність київських гравців таки взяла верх. У другій 20-хвилинці Німенко з партнерами розіграли зайвого гравця, а у заключному ігровому відрізку своє вагоме бомбардирське слово сказав Сергій Бабинець. Спочатку "вісімка" киян використав помилку білоруського захисту при викиданні шайби з зони, а у серії буллітів Сергію судилось стати героєм поєдинку. Щоправда, не лише Бабинцю вдалося реалізувати "хокейний пенальті". Влучний постріл вдався і Олексію Мадері, але арбітр зустрічі зафіксував у нападаючого рух назад і взяття воріт відмінив.

"Сокіл-2" - "Вітебськ-2" - 3:2 бул. (0:2; 1:0; 1:0; 0:0; 1:0)
Судді:
Сергій Дронговський, Олексій Корепанов, Олег Серебряков.
Склад "Сокола": Балабан. Свиридов - Шарапов, Хонін - Слюсаренко, Мацас - Невєров. Ісаєнко - Войцеховський - Бабинець, Мадера - Німенко - Слюсар, Алексюк - Мельников - Долинін, Самойленко - Симонов - Кузьмик.
Голи: 0:1. Корнілович (Авдосєв, 3:19 - менш.), 0:2. Корольов (Бондиков, 9:54), 1:2. Німенко (Самойленко, 25:36 - більш.), 2:2. Бабинець (Свиридов, 48:51 - більш.), 3:2. Бабинець (вирішальний булліт).
Штраф: 8 - 18