Українські студенти - другі у світі

01.09.2008 22:27 331 0
Студентська збірна України зайняла друге місце на 11-му чемпіонаті світу з футзалу серед студентів, який завершився вчора, 31 серпня, у Словенії. У фінальному поєдинку українська команда поступилася португальцям, у яких виграли на груповому етапі змагань.

Чемпіонат світу з футзалу серед студентів

Фінал

Португалія - Україна 5:1

Голи: Сантуш (хет-трік), Дуарте, Карі - Барао (АГ)

Результат протистояння визначив перший тайм, коли підопічні Геннадія Лисенчука заробили видалення і пропустили чотири м'ячі.

У другому таймі один м'яч, завдяки автоголу Барао, українці відіграли, але тут же Карі встановив остаточний рахунок у матчі.

Нагадаємо, українці зайняли перше місце в своїй групі, вигравши у всіх своїх суперників, включаючи і збірну Португалії (4:2).