Чех: Ми були вже одною ногою у чвертьфіналі, але зненацька перед нами зачинили двері

16.06.2008 11:22 364 0
Збірна Чехії програла команді Туреччини (2:3) у матчі заключного туру групового етапу Євро-2008, і, таким чином, не змогла пробитися у чвертьфінал. Відзначимо, що до другого гола у ворота підопічних Карела Брюкнера привела груба помилка голкіпера Петра Чеха, що не зміг зафіксувати пійманий м'яч. Після фінального свистка він виглядав розстроєним.

"Моя помилка, що привела до другого гола в наші ворота, є причиною того, що ми їдемо додому. І цей неприємний випадок підбиває підсумок усьому моєму сезону. Після матчу в нашій роздягальні тиші не було, однак і сказати один одному нам теж було нічого.

Ми були вже одною ногою у чвертьфіналі, але зненацька перед нами зачинили двері. Проте я продовжу свої виступи за національну команду. Поки я не в тім віці, щоб думати про завершення моєї міжнародної кар'єри. Тим більше що з мотивацією в мене усе в порядку. Упевнений, у чеського футболу велике майбутнє", - наводить слова Чеха Reuters.