Інше | Champion.com.ua
Мій профіль

WADA назвало недостатніми докази у доповіді Макларена про допінг у Росії

25.02.2017 14:02 1206 0

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) визнало, що у доповіді Макларена щодо проблем з допінгом у російському спорті наведено недостатньо доказів.

Федераціям запропоновано звертатися за роз'ясненнями, інформує РБК.

У відкритому листі генерального директора Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Крістофа де Кеппера, опублікованому прес-службою організації, вказується, що на нещодавній нараді WADA у Лозанні у міжнародних спортивних федерацій виникли питання з приводу інтерпретації окремих положень доповіді Річарда Макларена.

"WADA визнало, що у багатьох випадках недостатньо доказів, щоб розслідувати випадки застосування заборонених засобів до кінця", - йдеться у листі.

Де Кеппер також повідомив, що у WADA вказали на некоректність перекладу ряду текстів з доповіді. Міжнародним спортивним федераціям запропоновано звертатися за уточненнями.

У листі де Кеппера також міститься заклик до WADA та Москви відновити роботу антидопінгової системи у Росії. При цьому зазначено, що російські претенденти на участь у зимовій Олімпіаді-2018 повинні пройти тести з більш високим критеріям, ніж представники інших країн.

Доповідь Макларена, присвячена вживанню допінгу російськими спортсменами, була опублікована у двох частинах.

У другій частині, зокрема, міститься інформація про "інституціональну змову" влади та причетність екс-глави Міністерства спорту Віталія Мутка та його колишнього заступника Юрія Нагорних до маніпуляцій з допінг-пробами росіян.

 
Коментарі ()