Льюїс: Захист - наша слабка ланка

18.04.2011 10:24 340 0

Україна слабко зіграла в обороні у стартовому матчі ЧС-2011 в Першому дивізіоні, програвши Великій Британії (3:5).

Про це на післяматчевій прес-конференції заявив головний тренер українців Дейв Льюїс.

"Команда в цілому добре провела два періоди. У нас був емоційний підйом, ми зуміли відкрити рахунок, а коли суперник вийшов вперед, зуміли поновити рівновагу.

Суперник показав хороші дії в захисті, а у нас же - навпаки, це - слабка ланка. Не хотів би акцентувати увагу на суддівстві, але я проглянув епізод з вилученням Шафаренка на початку третього періоду, і вважаю, що суддя припустився помилки. Адже в обличчя британському гравцеві потрапила не ключка Олега, а шайба", - передає слова Льюїса кореспондент "Чемпіона".