Гол Роналду виводить "МЮ" до півфіналу Ліги чемпіонів. ВІДЕО

15.04.2009 23:59 475 0
Англійський "Манчестер Юнайтед", можливо, не так впевнено, але вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів у протистоянні з "Порту". Після нічиєї 2:2 у Манчестері всі очікували на битву на "Драгау", але такої не вийшло. Все вирішив єдиний гол у  Кріштіану Роналду вже на шостій хвилині зустрічі.

Початок матчу був за господарями, принаймні вони першими пробили у площину воріт - удар Лопеса піймав Ван дер Сар. І "МЮ" і "Порту" надалі не пішли в обмін небезпечними моментами, зробивши ставку на надійність в захисті.

Втім навіть обережність оборонців "Порту" не врятувала їх ворота на шостій хвилині. Роналду протягнув м`яч з центра поля і з метрів 35 пробив у верхній кут воріт Елтона - 0:1.

Швидкої та небезпечної відповіді "Порту" не вийшло. Манкуніанці добре оборонялися і настільки ж гарним був контроль м`яча. Перша небезпечний момент біля воріт "МЮ" стався на 41 хвилині, коли з восьми метрів пробив вище воріт Алвеш.

Через дві хвилини вже Відіч з кількох метрів не влучає у ворота Елтона.

У другому таймі знову на полі не вийшло боротьби. "МЮ" грає надійно та впевнено, а "Порту" не зможе знайти хід до воріт Ван дер Сара.

У завершальні 15 хвилин гри "Порту" спробував створити завершальний і затяжний штурм, але їх вистачило лише на два небезпечні удари Лопеса та Халка.

"Порту" - "Манчестер Юнайтед" - 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - Роналду (6)

Порту: Елтон, Сапунару (Коста, 80), Алвеш, Роланду, Сіссоко, Гонсалес (Гонсалес, 32), Регес, Мейрелеш, Лопес, Халк, К. Родрігес (Фаріас, 64).

Манчестер Юнайтед: ван дер Сар, О'Ши, Відіч, Р.Фердінанд, Евра, Андерсон (Скоулз, 78), Керрік, Гіггз, К.Роналду, Бербатов (Нані, 68), Руні.

Попередження: Відіч (42), Евра (57)