"Шахтар" навесні буде в Європі ВІДЕО

26.11.2008 23:40 781 0

ВІДЕО МАТЧУ

Донецький "Шахтар", позбавившись шансу вийти до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зумів забронювати собі місце в Кубку УЄФА навесні. У 5 турі групового турніру Ліги чемпіонів "гірники" в Донецьку розтрощили швейцарський "Базель" з рахунком 5:0, а хет-трик оформив Жадсон.

Цією перемогою гравці "Шахтаря", можливо, продовжили кар`єру в клубі Мірчі Луческу, принаймні до літа. Не виключено, що Рінат Ахметов дасть своєму улюбленому тренеру виграти для команди ще один трофей - Кубок УЄФА.

У стартовому складі Луческу дещо перестрахувався, випустивши лише одного форварда - Адріано. Утім бразилець своєю пасивністю в перші 45 хвилин довів, що він черговий трансферний прокол селекції донецької команди і по перерві був замінений на Селезньова.

Опирався "Базель" до другого голу, а потім посипався і розклеївся. За всю гру гості біля воріт П`ятова з`являлися епізодично та й небезпека  виникала лише "завдяки" ляпам захисників "Шахтаря".

Усю гру зробила бразильська діаспора "Шахтаря", яка, інколи, й перетримувала м`яч, грала між собою, не помічаючи партнерів, але переможців не судять.

Перший гол у ворота "Базеля" влетів на 32 хвилині, коли комбінацію Хюшман-Гай завершив більярдний удар Жадсона в кут воріт Костанцо.

На 50 хвилині рахунок подвоїв Вілліан, який в першому таймі втратив два моменти забити. Увійшовши у штрафну, бразилець прицільно пробив у кут воріт "Базеля" - 2:0. Надалі швейцарці були в сплячці, а підопічні Луческу творили на полі все, що хотіли.

На 65 хвилині "дубль" оформив Жадсон, який скористався фланговою передачею Срни, пробивши Костанцо з кількох метрів. Через 7 хвилин Жадсон робить хет-трик, забивши вже після вивіреного паса Фернандіньо.

Свій гол в цій грі провів і Селезньов, якому, нарешті, пощастило. Після пасу Жадсона, Селезньов вийшов сам на сам Костанцо і пробив повз воротаря, зробивши рахунок 5:0.

Отже, "Шахтар" в 1/16 фіналу Кубка УЄФА і в останньому турі їде заробляти гроші в гості до "Барси", оскільки, інших турнірних завдань в команди Мірча Луческу у Лізі чемпіонів вже не залишилося.