"Россо-нері" повертаються з блискучою перемогою над "Лаціо"

21.09.2008 23:51 748 0

- Матч проти "Мілану" стане для нас перевіркою, - на цьому акцентував увагу журналістів і вболівальників наставник гостей Деліо Россі після двох поспіль перемог. У минулому  сезоні 2007/2008 на " Сан-Сіро" команди розійшлися миром (1:1), а у Римі "россо-нері" розгромили "Лаціо" з рахунком 5:1.

Перші два матчі на старті чемпіонату римляни впевнено виграли, пропустивши всього лише один м'яч у грі з "Кальярі", а от у грі "Мілану" чогось не вистачало. Не допомагає "червоно-чорним" і наявність у складі трьох власників Золотого м'яча, хоча в стартовому складі на цей матч вийшов тільки один з них – Кака. Нагадаємо, що міланська команда програла перші два матчі чемпіонату й це найгірший старт клубу з часів сезону 1986/1987.

Матч також був цікавий тим, що у ньому брали участь дуже знайомі для українського вболівальника особистості. Про Шевченка можна було й не згадувати, але інтерес також був до екс-гравця донецького "Шахтаря", а нині гравця римської команди, Франселіно Матузалема, який скандально пішов з української команди. Але Франселіно у цьому матчі нічогісінько не показав і був замінений на 68-й хвилині.

Обіцяла також бути цікавою дуель досвідченого українського форварда й молодого амбіційного аргентинського нападника Мауро Сарате, на рахунку якого вже чотири м'ячі у трьох матчах після цієї зустрічі! Але, на жаль, у стартовому складі Шевченку місця не знайшлося, попереду його замінив Боррьєлло.

Відразу ж після свистка арбітра Ріццолі, на перших хвилинах захист римської команди почав турбувати Кака. Гарну можливість вже на 6-й хвилині забити "лаціалі" мав Пато, але пробив він точно у воротаря гостей Каррісо. Напевно його злякав незвичний для римлян колір форми "а-ля Боруссія Дортмунд". Але те, що не вдалося юному гравцю "Мілану", відмінно вдалося досвідченому Зеєдорфу на 8-й хвилині. Півзахисник господарів з лінії штрафного майданчика намагався віддати пас Пато, але потрапив ув Ледесму, і м'яч знову повернувся до голландця, який знаходився уже у хорошій позиції для удару. 1:0.

Відразу ж після пропущеного м'яча "лаціалі" побігли відіграватися. Пандєв і Сарате хотіли забити італійському гранду, але іноді у простих ситуаціях один одному заважали. Але така плутанина тривала зовсім недовго. Вже на 26-й хвилині Пандєв вивів Сарате на ворота, і аргентинець з гострого кута пробив у під ближню стійку. 1:1. Класного форварда придбали "блакитні", уже четвертий гол на його рахунку в трьох матчах. Хоча в цій грі він не врятував "лаціалі".

Але римським тіффозі не довго довелося радіти. Вже через 9 хвилин потужним ударом метрів з 30-ти під дальню стійку забив Джанлука Дзамбротта й вивів "россо-нері" вперед. До перерви небезпечних моментів у ворот обох команд не виникало. Можна відзначити хіба що два невдало виконаних штрафних захисником гостей Коларовим. І в першому, і у другому випадку м'яч пролітав повз ворота.

Після перерви "міланеллі" продовжували розхитувати оборону гостей і вже на 49-й хвилині Алешандре Пато ударом головою в падінні збільшив перевагу своєї команди у два м'ячі. Але на цьому усе не закінчилося, Кака на 60-й хвилині влучно пробив з 25-ти метрів у дальню "дев'ять", і довів рахунок до непристойного. Закономірність: "Отримай жовту картку - забий гол!" була продовжена міланським півзахисником. Перед тим як відзначитися, він заробив попередження на Сарате, те ж саме продемонстрував Дзамбротта у першому таймі.

До останньої 10-хвилинки обидві команди могли забивати. Але у першому випадку не зміг переграти кіпера Боррьєлло після шедеврального пасу Роналдіньо, який вийшов на поле двома хвилинами раніше. А у другому - реабілітувався Аббьяті, відбивши удар Пандєва з двох метрів.

На останніх хвилинах гравці римської команди безуспішно намагалися забити хоча б один гол, але м'яч навіть не долітав до Аббьяті, увесь час потрапляючи у гравців лінії оборони "россо-нері". Втім міг відзначитися Роналдіньо, але після його удару м’яч рикошетом попав у поперечину.

Перша перемога червоно-чорних і перша поразка "Лаціо". "Мілан" повертається.

"Мілан" - "Лаціо" 4:1 (2:1)

Голи: 1:0 - Зеєдорф (8), 1:1 - Сарате (26), 2:1 - Дзамбротта (35), 3:1 - Пато (49), 4:1 - Кака (59).

Попередження: Дзамбротта (14), Каладзе (58), Броккі (68), Янкуловскі (75)

"Мілан": Аббьяті, Янкуловскі, Каладзе, Мальдіні, Дзамбротта, Зеедорф (Фламіні, 64), Гаттузо (Емерсон, 79), Амброзіні, Кака, Пато (Роналдіньо, 71), Боррьєлло.

"Лаціо": Каррісо, Ліхтштайнер, Сівілья, Розегнал, Коларов, Броккі (де Сільвестрі, 79), Ледесма, Матузалем (Меньї, 68), Маурі (Фоджа, 62), Пандєв, Сарате.