Гвардіола вийшов на друге місце за кількістю трофеїв серед тренерів

За кількістю титулів іспанець зрівнявся з головним тренером Динамо Мірчею Луческу
11.06.2023 18:43 2092 0

Наставник Манчестер Сіті Жузеп Гвардіола виграв 35-й трофей у тренерській кар'єри, здобувши титул переможця Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті.

Про це повідомляє 433.

За кількістю титулів іспанець зрівнявся з головним тренером Динамо Мірчею Луческу. До найбільш титулованого тренера в історії футболу, сера Алекса Фергюсона - 13 трофеїв.

Дивіться: На фіналі Ліги чемпіонів у Стамбулі в уболівальника забрали прапор України

Четверте місце залишається за колишнім наставником Динамо та збірної України Валерієм Васильовичем Лобановським. Свого часу він здобув 29 трофеїв.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!