УЄФА розглядає сенсаційний варіант з місцем проведення фіналу Ліги чемпіонів | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль
8 Липня 2020

УЄФА розглядає сенсаційний варіант з місцем проведення фіналу Ліги чемпіонів

02.06.2020 18:40 2895 0
УЄФА розглядає сенсаційний варіант з місцем проведення фіналу Ліги чемпіонів

Джерело - football24.ua.

УЄФА може перенести фінал Ліги чемпіонів-2019/20 з турецького Стамбула в інше місто.

Про це повідомляє Mundo Deportivo.

Організація активно працює над сценаріями, які дадуть можливість дограти нинішній єврокубковий сезон. Не виключено, що ЛЧ і ЛЄ завершать в експериментальному форматі.

Стамбул і Гданськ не зможуть прийняти фінали через фінансові причини. Вирішальний поєдинок Ліги чемпіонів може прийняти Лісабон, альтернативними варіантами є Мюнхен та Мадрид (Ванда Метрополітано). Сенсаційним у цьому списку виглядає присутність столиці Іспанії, адже стадіон Атлетіко приймав фінал ЛЧ в минулому році, а країна чи не найбільше в Європі постраждала від пандемії.

Що стосується форматів, то реальним виглядає варіант, коли всі стадії, починаючи з 1/4 фіналу, складатимуться з одного матчу з перервою між іграми у 7-10 днів. Команди гратимуть в одному місті, де їм будуть надані готель, тренувальні поля і інші необхідні умови. Подібна система дозволить уникнути зайвих перельотів та ризиків, пов'язаних з наслідками пандемії коронавірусу. Зазначається, що 17 червня виконавчий комітет УЄФА повинен визначитися з датами проведення турнірів.

Раніше, УЄФА підготував новий план догравання єврокубків.

Коментарі ()