Баварія без проблем розібралася з Гоффенхаймом у 1-му турі Бундесліги. ВІДЕО

24.08.2018 23:35 2882 3

Мюнхенська Баварія відкривала новий сезон німецької Бундесліги матчем на Альянц Арені проти Гоффенхайма.

Господарям вдалося відкрити рахунок в матчі на 23-й хвилині.

Джошуа Кімміх взявся виконувати кутовий. Томас Мюллер відгукнувся на подачу, головою відправивши м'яч у правий нижній кут воріт 1:0.

У другому таймі гостям вдалося відігратися. Після  помилки суперника м'яч отримав Адам Салай, котрий з близької відстані закотив його в сітку 1:1.

Та все ж крапку в матчі поставили мюнхенці. Роберт Левандовский  реалізував пенальті, призначений арбітром на 79 хвилині, влучним ударом у нижній лівий кут воріт.

А вже під завісу матчу Томас Мюллер відпасував на партнера по команді. Ар'єн Роббен підхопив м’яч у штрафному майданчику та швидко вгатив його у ліву дев'ятку. Голкіпер був безпорадним. 3:1