Малиновський приніс Генку перемогу в 1/4 фіналу Кубку Бельгії

13.12.2017 23:54 1561 0
 Руслан Малиновський (праворуч) забив два голи та пенальті у післяматчевій серії

Українець Руслан Малиновський забив два голи у матчі 1/4 фіналу Кубку Бельгії проти Васланд-Беверена.

Основний і додатковий час гри завершився внічию 3:3, а в серії пенальті перемогу здобула команда Малиновського - 4:2. На рахунку українця четвертий, переможний удар у серії.

Екс-хавбек Зорі та Шахтаря відкрив рахунок на 9-й хвилині. Цікаво, що точний удар українця на 90-й хвилині міг поставити переможну крапку у матчі, проте за мить суперник відновив рівновагу, перевівши гру в овертайм.

Таким чином, Малиновський забив вже чотири голи у всіх турнірах за свою команду.

Раніше стало відомо, що бельгійська федерація відмінила червону картку Малиновського, за яку він отримав три матчі бану.