Суперник Динамо в Лізі Європи очолив турнірну таблицю чемпіонату Греції

12.12.2017 16:21 1144 0
АЕК - лідер чемпіонату Греції / ФК Динамо Київ

Суперник Динамо по 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, грецький АЕК, провів черговий матч у національному чемпіонаті.

У рамках 14-го туру підопічні Маноло Хіменеса приймали на своєму полі аутсайдера чемпіонату – Керкиру. Уже на 12-й хвилині Христодулопулос поборовся у воротарському майданчику після навісу з лівого флангу, й захисник Керкири Яннакопулос зрізав м’яч у свої ворота, а на 38-й хвилині Коне блискучим ударом з-за меж штрафного майданчика подвоїв перевагу своєї команди.

Після перерви черговою неузгодженістю в діях захисників гостей скористався Араухо, який поклав м’яча в кут воріт ударом із лінії штрафного майданчика. Єдине, на що спромоглися футболісти Керкири, – це гол Нуньєша з пенальті на останніх хвилинах зустрічі.

Після цієї перемоги АЕК очолив турнірну таблицю, набравши 30 очок (9 перемог, 3 нічиї, 2 поразки, різниця м’ячів – 22:8), випереджаючи на один заліковий бал Олімпіакос, незмінного чемпіона країни останніх семи років, та на два – ПАОК, пише офіційний сайт Динамо.

Чемпіонат Греції

14 тур

11 грудня

АЕК - Керкира 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 - 12 автогол Яннакопулос, 2:0 - 38 Коне, 3:0 - 56 Араухо, 3:1 - 88 пенальті Нуньєш

Як писалося раніше, букмекери оцінили шанси АЕКа та Динамо у грі 1/16 фіналу ЛЄ.