Говерлі загрожує технічна поразка у матчі з Олімпіком

03.04.2016 21:35 318 0

У заключному матчі 20-го туру Олімпік на виїзді у меншості обіграв Говерлу (2:0).

Перемогу донеччанам принесли голи Гошкодері й іспанського легіонера Мохи. Так що вилучення Танчика на 30-й хвилині і Парцванії на 92-й Олімпіку не завадило.

Як інформують "Вести", перемога підопічним Романа Санжара була чи не гарантована з першої хвилини матчу, коли за господарів на поле вийшов дискваліфікований напередодні Віталійс Ягодінскіс.

Його покарав КДК ФФУ за поштовх арбітра у минулому турі. Офіційно причина, чому Говерла задіяла Ягодінскіса, невідома.

Як стверджує видання, у клубі просто не знають про таке рішення КДК, якому тепер доведеться розбиратися у цій ситуації.

Швидше за все, Говерлі присудять технічну поразку, хоча особливого сенсу у цьому немає, так як команда однак програла.