Хююпя: Пропускати п'ять м'ячів жахливо неприємно, але так іноді буває у футболі

28.11.2013 10:16 578 0

Головний тренер "Байєра" Самі Хююпя неочікував такого рахунку у матчі 5 туру Ліги Чемпіонів з "Манчестер Юнайтед" (0:5).

"Манчестер видав нам урок. Він холоднокровно покарав нас за помилки. Сподіваюся, цей матч принесе нам користь в майбутньому і ми зробимо потрібні висновки. Ми не так погано грали, поки не пропустили другий м'яч. Потім команда відверто скисла і вже не вірила, що зможе відродити інтригу.

Ми збиралися грати зовсім в інший футбол. Спочатку все йшло добре, але потім ми пропустили два голи і втратили віру у свої сили. Кінцівка першого тайму вийшла дуже складною. У перерві ми зробили все, щоб повернути упевненість, і заграли краще, але третій гол остаточно нас деморалізував.

Звичайно, пропускати п'ять м'ячів жахливо неприємно, але так іноді буває у футболі. Буде нам наука. "Юнайтед" здорово грав, а після другого гола трохи змінив тактику і відійшов назад, підстерігаючи нас на контратак. Так нам стало ще складніше створювати моменти, - цитує Хююпя офіційний сайт УЄФА.