Мій профіль
19 Травня 2019

"1+1" звільняє Леоненка, який образив Суркіса і "Шахтар"

15.07.2013 17:35 283 0

Студія 1+1 звільняє експерта програми "Профутбол" Віктора Леоненка, який в програмі від 14 липня образив донецький "Шахтар" та президента "Динамо" Ігоря Суркіса.

Про це у своєму листі  написав керівник спортивних проектів "1+1 Медіа" Степан Щербачов. У листі він вибачився за поведінку Віктора Леоненка й Ігоря Циганика.

"Редакція програми "Профутбол" просить свої вибачення за висловлювання експерта нашої програми Віктора Леоненка і поведінку в цій програмі нашого ведучого Ігоря Циганика щодо клубу "Шахтар". Ми не розділяємо думки, висловленої нашим експертом Віктором Леоненком", - йдеться у листі.

"Також ми вважаємо образливими слова Віктора Леоненка на адресу президента "Динамо" Ігоря Суркіса і просимо вибачення за це. На сьогодні програма "Профутбол" припиняє співпрацю з футбольним експертом Віктором Леоненком", - говориться у відкритому зверненні.

Як відомо, на запитання ведучого програми про те, чому Леоненко вважає "Шахтар" достроковим переможцем чемпіонату України з футболу, який щойно лише стартував, експерт відповів: "Він може просто все купити, ось і все…домовитися".

Як зазначає "ЛігаБізнесІнформ", Леоненко відмовлявся відповідати на запитання про клуб Ахметова доти, поки ведучий не сказав експерту: "За що ми вам гроші платимо?".

Стосовно Ігоря Суркіса Леоненко у прямому ефірі висловив сумнів у його якостях управлінця. "Футболісти не грають, при цьому отримуючи 2 млн. доларів зарплати. Ну і хто в цій ситуації нерозумний? Запитання до президента клубу", - сказав експерт.

Коментарі ()