Кубок Співдружності. Молодіжна збірна Украни зіграє у фінальному поєдинку

25.01.2013 16:25 395 0

У півфінальному матчі Кубку Співдружності молодіжна збірна України U-21 здобула вольову перемогу над командою Литви з рахунком 2:1 і вийшла до фіналу турніру.

Українці невдало розпочали матч, пропустивши гол у власні ворота вже на п’ятій хвилині - відзначився захисник команди суперників Донатас Накрошиус, пише прес-служба ФФУ.

Протягом усього першого тайму підопічні Сергія Ковальця мали тотальну перевагу над суперником, яку, щоправда, перетворити у забиті м’ячі ніяк не вдавалося.

По перерві наставник української збірної провів ряд замін, а ігрова та територіальна перевага української "молодіжки" наростали з кожною хвилиною й вилилися у вилучення захисника литовської команди Марюса Мешкініса.

Півзахисник дніпропетровського "Дніпра" Руслан Бабенко зрівняв рахунок з пенальті на 69-й хвилині.

Перемогу молодіжній збірній України приніс влучний удар нападника київської "Оболоні" Юрія Яковенка за п’ять хвилин до закінчення зустрічі.

Завершення матчу ознаменувалося подвійним вилученням у складі обох команд - литовського форварда Лукаса Спальвіса та українського захисника Дмитра Рижука.

27 січня українська "молодіжка" зіграє у фінальному матчі з переможцем пари Росія − Білорусь.