Головне

Маркевич не буде працювати в Україні, якщо домовляться про об`єднаний чемпіонат СНД

04.01.2013 16:07 60 0

Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич категорично проти об`єднаного чемпіонату СНД і виступу в ньому українських клубів.

"Повний нонсенс. Навіть не хочу говорити про це. Досить нам Радянського Союзу. Я більше не хочу чути про таку країну. Тим більше, про якийсь чемпіонат. Хочете чемпіонат СНД?! Так просувайте цю ідею. Я категорично проти. Комусь закортіло поховати футбол в Україні!?

Реально дивитеся на речі. Ми граємо в єврокубках, заробляємо на цьому гроші. Як ви взагалі це собі уявляєте. Шість команд з України, шість команд з Росії?! І хто вилітатиме?

Є окрема держава і немає сенсу підігрівати цю тему. Товариські матчі грати - скільки завгодно. Хочете, щоб був футбол в Україні, щоб був український чемпіонат!? Так ні про який об'єднаний чемпіонат не може йтися. У Росії свій чемпіонат красивий і у нас красивий.

Я вам більше скажу, якщо тільки це стане реальністю, якщо, припустимо, домовляться, то я відразу закінчую з роботою, в Україні я більше працювати не буду - це точно", - цитує Маркевича РБК-Україна.

Коментарі ()