На Львівщині президент клубу побив арбітра

22.10.2012 15:19 322 0

21 жовтня в матчі фінального турніру прем'єр-ліги Львівщини між винниківським "Рухом" і "Карпатами" з Кам'янки-Бузької, в якому вирішувалася доля золотих медалей, стався жахливий випадок.

Матч вже наближався до завершення з рахунком 1:0 на користь гостей (гол був забитий з пенальті, який в першому таймі призначив арбітр матчу Роман Брандибура).

На другій із п'яти доданих хвилин суддя призначив кутовий, з чим не погоджувалися гості, а особливо їх президент Роман Михайлов, який вибіг на поле і напав на суддю. Гравцям і працівникам клубу "Карпат" вдалося забрати із поля свого президента. Господарі виконали кутовий і зрівняли рахунок у матчі - 1:1. Тут знову на поле вибіг розлючений президент "Карпат" і знову з кулаками накинувся на арбітра.

На цьому матч був зупинений, тепер рішення буде приймати Федерація футболу Львівської області, повідомляє Винники Plus.