Пучков: Команда, що грає в Європі, не має права програвати з рахунком 1:7

05.07.2010 07:47 215 0

Головний тренер "Таврії" Сергій Пучков заявив, що його команда не мала права програвати з рахунком 1:7 у матчі на Суперкубок України проти донецького "Шахтаря".

"Рахунок на табло. Я думаю, що після першого тайму в нас була гра, але її змінили на 360 градусів. Ми проведемо аналіз, переглянемо, подумаємо. У роздягальні "пхати" комусь немає сенсу. Була чоловіча розмова, заходив президент, намагалися зрозуміти, чому команда перестала грати після перерви.

У нас було три новачки в основі, гравці досвідчені гру пропускали, Луценко був травмований, через що правий фланг провалювався. Безумовно, це сильний удар, щоб спустити з небес гравців після перемоги в Кубку. Було помітно, що в другому таймі нас просто не вистачило. 2:1, 3:1 - це одне, а сім - інше.

Добре, що це трапилося перед початком чемпіонату. Тепер у команді буде інше відношення до справи, більш професійне. Команда, що грає в Європі, не має права програвати з рахунком 1:7, - цитує Пучкова офіційний сайт "Шахтаря".