Газзаєв і Луческу увійшли до списку найуспішніших тренерів XXI століття

15.05.2010 13:18 506 0

Наставники київського "Динамо" і донецького "Шахтаря" Валерій Газзаєв і Мирча Луческу посіли третє місце в рейтингу найуспішніших футбольних тренерів XXI століття, який склало Tuttosport.

Про це повідомляє "Советский спорт".

Обидва фахівця завоювали по 11 трофеїв, але досягнення колишнього наставника московського ЦСКА оцінюються вище. Газзаєв завойовував призи тільки з "армійцями", тоді як румунський тренер вигравав їх з турецькими "Галатасараєм" і "Бешикташем" і "Шахтарем".

Наздогнати російсько-румунський тандем у цьому сезоні може Карло Анчелотті, що очолює лондонський "Челсі", для цього його підопічним необхідно перемагати "Портсмут" у фіналі Кубка Англії.

Друге місце зайняв керманич "Манчестер Юнайтед" сер Алекс Фергюсон, на рахунку якого 14 титулів.

Найуспішнішим тренером став Жозе Моуріньо. Він приводив свої клуби до перемог у турнірах 15 раз і має можливість у нинішньому сезоні ще збільшити цей показник, якщо переможе в чемпіонаті Італії або Лізі Чемпіонів.