Пучков: Боротьба за єврокубкові місця триває

08.04.2010 09:14 358 0

Головний тренер "Таврії" Сергій Пучков вважає, що поразка (0:1) у перенесеному 13 турі у грі з "Карпатами" ще неи означає для його команди припинення боротьби за єврокубки.

"Гра всім, думаю, сподобалася. Було багато гольових моментів, обидві команди проявили бійцівські якості. Я зайшов в роздягальню і подякував хлопцям за гру. Сьогодні просто спрацювало правило: не забиваєш ти - забивають тобі. Якби у першому таймі на початку гри ми забили, було б усе по-іншому.

По перерві Ідахор виходив сам на сам, теж не забив. А якби забив, знову ж таки, усе б змінилося. Але це футбол... Наприкінці гри ми побігли рятувати нічию, оголили тили і Батіста мав два моменти. Але нічого страшного, в нас ще все попереду. Багато матчів буде. Це ж матч першого кола, тож ми запрошуємо "Карпати" до себе в гості на реванш. Нічого ще не втрачено. Боротьба за єврокубкові місця триває", - цитує тренера сайт "Карпат".