"Зеніт" – "Рейнджерс" - 2:0. "Зеніт" виграє Кубок УЄФА. ВІДЕО

14.05.2008 15:06 1161 0

1:0

2:0

Матч розпочався.

Зіграно три хвилини. Команди поки не пристрілювалися. Іде боротьба за центр поля.

4 хв - Тимощук в центрі перехопив м`яч і відкинув на Зирянова, який відпасував на Аршавіна після удару якого з 16 метрів м`яч проходить поруч зі штангою.

7 хв - перша небезпека біля воріт "Зеніта". Даршевіль увійшов у штрафну і прострілював у воротарський майданчик, захисник "Зеніта" стелеться в підкаті і небезпеку нейтралізовано.

12 хв - Перший удар у площину воріт в цій грі завдає Ширл, який пробивав з метрів 30 прямо в руки Александеру.

19 хв - Після навісу Аршавіна головою пробиває Файзулін - над поперечкою.

Після 20 хвилин гри 63% володіння м`ячем у "Зеніта" і лише 37% у " Рейнджерс ".

24 хв - кутовий біля воріт " Рейнджерса " закінчується нічим.

27 хв - " Зеніт " має тотальну перевагу, але без особливої небезпеки біля воріт шотландців.

31 хв - Ще один момент у "Зеніта". Після удару Анюкова з 12 метрів Александер рятує ворота " Рейнджерс ".

32 хв - ще один кутовий біля воріт " Рейнджерса " закінчується ударом від воріт Александера.

33 хв - у падінні бив Зирянов повз ворота у метрах 5-ти.

41 хв - Текке отримав м`яч на лінії штрафного майданчика, але перетримав і момент для удару втрачено.

42 хв - В  Рейнджерса  міг бути вихід два на два, але на Дершевілю порушують правила. Штрафний з метрів 22 пробиває Томпсон і влучає в стінку.

Наприкінці першого тайму " Зеніт " давить. У штрафній м`яч влучає у руку гравцю " Рейнджерса ", шведський суддя пенальті не дає. Перший тайм завершено.

Другий тайм розпочався.

На початку другого тайму гра дещо вирівнялася. " Рейнджерс " намагається більш гостро грати в атаці, але не виходить.

53 хв - Пожежа біля воріт "Зеніта". Удар Даршевіля Малафеєв відбиває на добивання Фергюсон і м`яч влучає в руку Денисову. Суддя Фрейдфельт солідарний з першим моментом і пенальті не дає.

63 хв - Після удару Уіттакера м`яч рикошетить на кутовий. Після подачі кутового пробиває Фергюсон і Денисов вибиває м`яч, який отримує Аршавін, обіграє Александера, який помилився на виході і пробиває у пусті ворота, Папач вибиває головою і рятує команду від голу.

72 хв - Аршавін віддає на Денисова, який виходить сам на сам з Александером і пробиває повз воротаря - 1: 0.

74 хв - Зирянов з кількох метрів пробиває і влучає в стійку воріт, а гру вже можна було завершувати забий росіянин.

77 хв - заміна в " Рейнджерса ", замість Папача виходить Ново.

79 хв - Аршавін віддає під удар Файзуліну, який пробиває набагто вище воріт.

80 хв - ще одна заміна в " Рейнджерс ". замість Емдані вийшов Маккаллох.

82 хв - Ново бив у падінні через себе - повз ворота. Поки невідомо за рахунок чого шотландці можуть зрівняти рахунок, або буде диво, у вигляді пенальті, автоголу чи рикошету, або " Зеніт " через кілька хвилин  виграє   Кубок   УЄФА .

86 -хв остання заміна в " Рейнджерс ". Бойд міняє Уіттакера.

90 хв - два поспіль кутових закінчуються нічим. Гравці "Зеніта" тягнуть час, хоча й шотландці нічого цьому не протиставляють. Тимощук пробиває сильно, але настільки ж неточно.

Суддя додав 3 хвилини. Даршевіль був на забійній позиції, але м`яч з його ніг вибиває Ширл. Ново пробиває з 11 метрів - вище воріт.

90+ 2  хв - Кім Дон Чжин змінює Файзуліна. Малафеєв отримує жовтку картку за затримку часу.

90+3 хв - Зирянов забив -  2 : 0. Текке прострілив у вротарський майданчик і Зирянов забиває у пусті ворота.

Фінальний свисток. " Зеніт " разом з Тимощуком володар  КУбка   УЄФА .

Мішель Платіні вручає  Кубок   УЄФА  капітану "Зеніта" українцю Анатолія Тимощуку, який вийшов на нагородження з українським прапором і поцілувавши трофей віддав його в руки ще одному українцю Горшкову.

Стартові склади команд.

" Зеніт ": Малафеєв, Крижанац, Фатіх Текке, Аршавін, Ширл, Широков, Зирянов, Файзулін, Анюков, Денисов, Тимощук.
Запасні: Чонтофальскі, Радімов, Кім Дон Чжин, Домінгес, Ріксен, Іонов, Горшков.

" Рейнджерс ": Александер, Уір, Папач, Фергюсон, Емдані, Томпсон, Даршевіль, Броудфут, Куельяр, Уіттакер, Девіс.
Запасні: Сміт, Бойд, Ново, Адам, Маккаллох, Дейлі, Файе.

У середу 14 травня, о 21:45 за київським часом у Манчестері пройде фінал  Кубка   УЄФА , в якому зустрінуться російський " Зеніт " та шотландський "Глазго  Рейнджерс ". Слідкуйте за on-line коментар матчу на нашому сайті.

Відзначимо, що судити цю гру буде шведський рефері Петер Фрейдфельт.

Допомагати йому на лініях  будуть Стефан Віттберг і Хенрік Андрен, що також представляють Швецію. Резервний суддя ще один швед - Мартін Інгварссон.