Головне

Україна та Польща підкупили чиновників УЄФА за 11 мільйонів євро?

23.10.2010 23:13 1457 0
П'ять членів виконкому УЄФА отримали 11 мільйонів євро за підтримку україно-польської заявки у тендері з визначення господарів Євро-2012.
 
Про це пише німецьке видання Suddeutsche Zeitung Із посиланням на члена ради директорів Федерації футболу Кіпру Спіроса Марангоса.
 
Марангос зізнався, що вже два роки намагається передати президенту УЄФА Мішелю Платіні цю інформацію. У кіпріота є інформація, що п'ять чиновників брали участь у корупційній змові й отримали € 11 млн. за підтримку україно-польської заявки.

Адвокат же Марангоса заявив, що крім документів, є й свідки, які готові під присягою дати свідчення в суді.

Також кіпріот заявляє, УЄФА просто не зацікавлене у розслідуванні. Марангос зазначає, що у свій час йому вдалося домовитися про зустріч із шефом дисциплінарного комітету УЄФА Петером Лімахером, яка повинна була відбутися 24 серпня в Женеві. Однак 20 серпня Лімахер, який відомий успішною боротьбою з корупцією серед чиновників, відмовився зустрічатимся, запропонувавши кіпріоту компенсувати транспортні витрати. 

Видання зазначає, що в УЄФА знайдуться сили, які спробують розслідувати інформацію про підкуп високих посадовців цієї організації. 

Коментарі ()